Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Lista zakwalifikowanych i rezerwowa uczniów do projektu Erazmus+ „Mobilności edukacyjne szansą na rozwój kompetencji kluczowych uczniów”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Podsumowanie pobytu w ramach projektu ERAZMUS+. Kalimera.

Tworzymy blog w ramach projektu ERAZMS+. Kalimera.

Zdobywamy wiedzę i umiejętności w ramach projektu ERAZMS+. Kalimera.

Nasi uczniowie podczas pobytu w Grecji w projektu ramach ERAZMUS+. Kalimera.

Pierwsze dni naszego pobytu w Grecji w ramach projektu ERAZMUS+. Kalimera!

Lista zakwalifikowanych i rezerwowych uczniów

Rusza Rekrutacja Uczniów klas trzecich i czwartych technikum do projektu: „Mobilności edukacyjne szansą na rozwój kompetencji kluczowych uczniów”
o numerze 2023-1-PL01-KA122-SCH-000141193. Finansowanego przez Unię Europejską w ramach programu ERASMUS+, sektor Edukacja Szkolna.

projekt erazmus

Zapraszamy wszystkich uczniów klas trzecich i czwartych technikum do wzięcia udział w rekrutacji do niniejszego projektu. Rekrutacja odbywa się w terminie od 27 lutego 2024 r. do 6 marca 2024 r. do godziny 15.00. Pamiętaj:

• dokumenty rekrutacyjne, czyli „Karta Zgłoszenia Ucznia do Mobilności” oraz „Oświadczenie Uczestnika Przedsięwzięcia” możesz pobrać w sekretariacie szkoły lub w wersji elektronicznej na stronie szkoły (druk musi być w kolorze);
  • aby dokumenty rekrutacyjne zostały rozpatrzone przez Komisję Rekrutacyjną, muszą zostać wypełnione wszystkie wymagane pola;
  • zapoznaj się z Regulaminem Rekrutacji, który znajduje się na stronie szkoły;
  • wypełnione dokumenty rekrutacyjne (wg załączonej instrukcji) składasz w sekretariacie szkoły;
  • wszystkie informacje dotyczące rekrutacji i projektu znajdziesz na stronie szkoły;
  • jeśli masz pytania, zwróć się do Wicedyrektora Szkoły Pana Wiesława Przybysza;

Weryfikacja złożonych zgłoszeń zostanie przeprowadzona przez powołaną Komisję Rekrutacyjną, która stworzy listę zakwalifikowanych oraz listę rezerwowych a w razie konieczności przeprowadzi rekrutację uzupełniającą. Szczegółowe kryteria rekrutacji zawarte są w Regulaminie. Do projektu może zakwalifikować się 30 osób.  Wstępna lista osób zakwalifikowanych oraz lista rezerwowa zostaną upublicznione w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej szkoły 7 marca 2024 r. do godz. 12.00.

Co cię czeka, jeśli się zakwalifikujesz do projektu?

• wyjazd do Grecji w dniach: 21.04.2024 r. (wyjazd z Polski) – 04.05.2024 r. (powrót do Polski), poprzedzony zajęciami przygotowawczymi;
  • biorąc udział w projekcie nie ponosisz żadnych kosztów finansowych;
  • będziesz miał możliwość współpracować z młodzieżą ze szkoły partnerskiej oraz zwiedzić urokliwe miejsca Grecji i poznać kulturę tego kraju.

ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI!!!

Załącznik nr 1 Karta Zgłoszenia Mobilności Uczniów

Załącznik nr 2 Oświadczenie Uczestnika

Załącznik nr 3 Instrukcja wypełnienia zgłoszenia

Załącznik nr 4 Wzór umowy

Załącznik nr 5 Program mobilności uczniów

Zapraszamy uczniów klas trzecich i czwartych do udziału w projekcie ERASMUS+ "Mobilności edukacyjne szansą na rozwój kompetencji kluczowych uczniów"

Drodzy Uczniowie,

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was do udziału w ekscytującym projekcie realizowanym dzięki wsparciu programu ERASMUS+ w sektorze Edukacja Szkolna.

projekt erazmusProjekt ten oferuje wyjątkową okazję do zdobycia cennych umiejętności i doświadczeń w zakresie przedsiębiorczości cyfrowej - kluczowej kompetencji w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.

Czym jest projekt?

Projekt "Mobilności edukacyjne szansą na rozwój kompetencji kluczowych uczniów" to inicjatywa edukacyjna, w ramach której zakwalifikowani uczniowie będą mieli szansę wziąć udział w bezpłatnym, dwutygodniowym wyjeździe edukacyjnym do Grecji. W trakcie pobytu uczestnicy będą współpracować z rówieśnikami ze szkoły partnerskiej, realizując wspólnie program edukacyjny, który pozwoli im na rozwijanie kluczowych kompetencji. Po zajęciach na wszystkich czeka bogaty program kultury, który pozwoli poznać zabytki, atrakcje oraz tradycje greckiego regionu Pieria.

Tematyka i cele projektu

Skupimy się na zagadnieniach związanych z przedsiębiorczością w świecie cyfrowym. Dowiecie się, jak wykorzystać narzędzia cyfrowe do promocji i marketingu, aby zwiększyć sprzedaż produktów. Będziecie tworzyć strony internetowe oraz profile na portalach społecznościowych dla Waszych przedsięwzięć, pracując w międzynarodowych zespołach. Analizując różne rynki europejskie, nauczycie się, jak efektywnie dotrzeć do potencjalnych odbiorców i jak skutecznie konkurować na rynku.

Korzyści z uczestnictwa

• Rozwój umiejętności cyfrowych i przedsiębiorczych.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Poznanie nowych kultur i nawiązanie międzynarodowych przyjaźni.
  • Zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie marketingu i promocji.
  • Rozwój kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Poznanie kultury innego kraju.

Jeśli jesteś zainteresowany/a i chcesz wziąć udział w projekcie śledź wydarzenia szkoleń oraz obserwuj profil społecznościowy oraz stronę www szkoły. Wkrótce rozpocznie się rekrutacja.

Projekt 2023-1-PL01-KA122-SCH-000141193 finansowany ze środków Unii Europejskiej.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,