Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Aktualności
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

Spotkania z rodzicami

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy na zebranie z Panią Dyrektor, wychowawcami oraz nauczycielami, które odbędzie się w/g poniższego harmonogramu.

Szkolny konkurs czytelniczy

Biblioteka Szkolna zaprasza Młodzież naszej szkoły do udziału w szkolnym konkursie pod hasłem: Ta książka mi się podoba- przeczytaj ją i Ty

Narodowe czytanie 2022 – „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza

Dnia 15 września 2022 roku nauczyciele bibliotekarze w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zorganizowali w Izbie Patrona akcję Narodowe Czytanie utworu „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.

Międzynarodowe Targi Elektroenergetyczne "ENERGETAB 2022"

W dniach 13-15 września 2022r. w Bielsku-Białej, odbyły się Jubileuszowe 35 Międzynarodowe Targi Elektroenergetyczne "ENERGETAB 2022".

MATURA 2021 - SESJA POPRAWKOWA

Szanowni maturzyści informuję, że 23 sierpnia  tj. wtorek o godzinie 9.00 odbędą się egzaminy maturalne poprawkowe dla uczniów, którzy nie zdali tego egzaminu w terminie głównym tylko z jednego przedmiotu i złożyli wniosek o zdawanie matury w terminie poprawkowym.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.