Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Aktualności
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

Międzyszkolny konkurs dla Szkół Podstawowych „Bal 15 – latki ”

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 Im. Jana Pawła II w Dębicy oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSZ Nr 1 „SZANSA”
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej.

Kacper Nykiel zakwalifikował się do etapu centralnego konkursu organizowanego przez ZUS

Praca ucznia klasy 3Fp Kacpra Nykla została zakwalifikowana do etapu centralnego konkursu organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych pod hasłem „ Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”

AKTYWNA TABLICA

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica” edycja 2021.

Dzisiaj w Betlejem

Święta Bożego Narodzenia to niesamowity czas radości i pokoju, który przejawia się w naszym sercu. Zbawiciel przychodząc na świat przyjął ludzkie ciało by nas odkupić od grzechu.

Dary z Mechanika trafiły do mieszkańców Domu Brata Alberta

Przed świętami Bożego Narodzenia zebrane dary od naszej szkolnej społeczności w ramach zbiórki „Pomocna dłoń” na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia im. Świętego Brata Alberta trafiły do potrzebujących.

19 grudnia 1891 urodził się Edward Bernard Raczyński – polski dyplomata, polityk, prezydent RP na uchodźstwie w latach 1979–1986, darczyńca ziem pod budowę naszej szkoły.

Wigilia klasowa
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia młodzież naszej szkoły organizowała Wigilie klasowe.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.