Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Zespół muzyczny
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

e-Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

Zespół muzyczny w naszej szkole działa już od blisko 18 lat. Oczywiście skład zespołu jest ruchomy w zależności od umiejętności poszczególnych uczniów i czasu ich edukacji w naszej szkole. Zajęcia odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu w  sali nr 14 lub świetlicy szkolnej.

Muzyka ma szczególnie doniosłe znaczenie...

Skład Zespołu Muzycznego Nasze występy i sukcesy Nasze Wydarzenia

zespol muzyczny DSC 0173

DSC 7201 900

DSC 7211 900

 

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.