Uroczyste zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment dla uczniów klas piątych technikum.
📌22 kwietnia 2026 roku młodzież klas drugich technikum brała udział w "Akcji sadzenia lasu w powiecie dębickim" zorganizowane przez Powiat Dębicki we współpracy z Nadleśnictwem Dębica.
Jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję społeczno-edukacyjną upamiętniającą rocznicę wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim.
📌 Dnia 14.04.2026 w internacie odbył się „Wieczór z sudoku „ w formie rywalizacji w rozwiązywaniu, tej znanej i popularnej na całym świecie, łamigłówki logicznej.
W roku szkolnym 2025/2026 biblioteka ZSZ Nr1 włącza się w akcję charytatywną polegającą na zbiórce nowych i używanych książek dla dorosłych, młodzieży i dzieci.
🚗 W dniu 17 kwietnia 2026 r. odbył się konkurs pt. ,, Olimpiada Techniki Samochodowej " na Politechnice Warszawskiej. Łącznie w konkursie wzięło udział 120 uczniów z całego kraju, kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych.
📌 14 kwietnia podczas oficjalnych uroczystości z okazji 20-lecia nadania naszej Szkole imienia Jana Pawła II zostały ogłoszone wyniki i wręczone nagrody dla laureatów Rejonowego Konkursu Plastycznego pt. „POLSCY ŚWIĘCI KANONIZOWANI PRZEZ JANA PAWŁA II – INSPIRACJA DLA MŁODYCH”.
