Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Lista zakwalifikowanych i rezerwowa uczniów do projektu Erazmus+ „Mobilności edukacyjne szansą na rozwój kompetencji kluczowych uczniów”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Lista zakwalifikowanych i rezerwowa do projektu znajduje się w zakładce PROJEKTY.

Rusza Rekrutacja Uczniów klas trzecich i czwartych technikum do projektu: „Mobilności edukacyjne szansą na rozwój kompetencji kluczowych uczniów”
o numerze 2023-1-PL01-KA122-SCH-000141193. Finansowanego przez Unię Europejską w ramach programu ERASMUS+, sektor Edukacja Szkolna.

projekt erazmus

Zapraszamy wszystkich uczniów klas trzecich i czwartych technikum do wzięcia udział w rekrutacji do niniejszego projektu. Rekrutacja odbywa się w terminie
od 27 lutego 2024 r. do 6 marca 2024 r. do godziny 15.00. Pamiętaj:

• dokumenty rekrutacyjne, czyli „Karta Zgłoszenia Ucznia do Mobilności” oraz „Oświadczenie Uczestnika Przedsięwzięcia” możesz pobrać w sekretariacie szkoły lub w wersji elektronicznej na stronie szkoły (druk musi być w kolorze);
  • aby dokumenty rekrutacyjne zostały rozpatrzone przez Komisję Rekrutacyjną, muszą zostać wypełnione wszystkie wymagane pola;
  • zapoznaj się z Regulaminem Rekrutacji, który znajduje się na stronie szkoły;
  • wypełnione dokumenty rekrutacyjne (wg załączonej instrukcji) składasz w sekretariacie szkoły;
  • wszystkie informacje dotyczące rekrutacji i projektu znajdziesz na stronie szkoły;
  • jeśli masz pytania, zwróć się do Wicedyrektora Szkoły Pana Wiesława Przybysza;

Weryfikacja złożonych zgłoszeń zostanie przeprowadzona przez powołaną Komisję Rekrutacyjną, która stworzy listę zakwalifikowanych oraz listę rezerwowych a w razie konieczności przeprowadzi rekrutację uzupełniającą. Szczegółowe kryteria rekrutacji zawarte są w Regulaminie. Do projektu może zakwalifikować się 30 osób.  Wstępna lista osób zakwalifikowanych oraz lista rezerwowa zostaną upublicznione w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej szkoły 7 marca 2024 r. do godz. 12.00.

Co cię czeka, jeśli się zakwalifikujesz do projektu?

• wyjazd do Grecji w dniach: 21.04.2024 r. (wyjazd z Polski) – 04.05.2024 r. (powrót do Polski), poprzedzony zajęciami przygotowawczymi;
  • biorąc udział w projekcie nie ponosisz żadnych kosztów finansowych;
  • będziesz miał możliwość współpracować z młodzieżą ze szkoły partnerskiej oraz zwiedzić urokliwe miejsca Grecji i poznać kulturę tego kraju.

ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI!!!

Załącznik nr 1 Karta Zgłoszenia Mobilności Uczniów

Załącznik nr 2 Oświadczenie Uczestnika

Załącznik nr 3 Instrukcja wypełnienia zgłoszenia

Załącznik nr 4 Wzór umowy

Załącznik nr 5 Program mobilności uczniów

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,