Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Inicjatywa SU i Rady Rodziców

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Na dzień 8.10.2020 rok było zaplanowane spotkanie z przedstawicielami SU szkół powiatu dębickiego. Niestety z powodu zagrożenia epidemicznego nie udało się go zorganizować w tradycyjnej formie.

Jednak młodzież zmotywowana i pełna chęci do działania, chcąc się zaangażować postanowiła przenieść zebranie do internetu.

img 20201008 103208

Tematem, który był omawiana to komunikacja autobusowa naszego regionu. Młodzież ma problem z dojazdem do swojej szkoły, ale również aby spotkać się ze znajomymi, pojechać na basen czy do kina. W naszej szkole mogło by funkcjonować wiele kół tematycznych czy sportowych, ale największy problem sprawia dojazd. Przedstawiciele Samorządów Uczniowskich czynnie włączyli się do dyskusji przedstawiając swoje zastrzeżenia dotyczące autobusów. Najczęściej pojawiające się problemy dotyczyły niedopasowanego rozkładu jazdy do planu lekcji, opłakany stan techniczny wielu autobusów czy wysokie ceny biletów. W spotkaniu brał udział P. Tomasz Domaradzki przewodniczący rady rodziców oraz radny Gminy Dębica, który wspiera działania młodzieży i również chce aby podnieść poziom komunikacji autobusowej naszego powiatu.

img 20201008 103242

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele uczniów z LO1 w Dębicy, LO2 w Dębicy, Kopernika, Ekonomika, ZSZ Pustków-Osiedle oraz LO w Pilźnie. Z naszej strony spotkanie prowadzili Olaf Bartni - Przewodniczący S U, Kornelia Malinowska - wiceprzewodnicząca S U oraz Pan Tomasz Domaradzki- przewodniczący rady rodziców.

Tekst: Organizatorzy

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,