Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Powiatowe eliminacje w Turnieju Pożarniczym

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Gratulacje dla Bartka Łazowskiego za zajęcie II miejsca w powiatowych eliminacjach w Turnieju Pożarniczym.

turniej pozarniczy

Z przyjemnością informujemy, że Bartłomiej Łazowski uczeń klasy trzeciej technikum, zajął 2 miejsce w turnieju wiedzy pożarniczej dla szkół miejskich średnichi tym samym zakwalifikował się do powiatowego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Turniej odbył się w środę 13 marca 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Dębicy

Pozostali uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli w turnieju udział tj.: Julia Szumowicz
z klasy pierwszej technikum oraz Bartosz Sokół z klasy czwartej technikum również otrzymali wysokie wyniki punktowe.

Uczestnicy turnieju mieli do rozwiązania test składając się z 30 pytańdotyczących zagadnień ochrony przeciwpożarowej, a także umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa, bezpieczeństwa powszechnego, historii i tradycji ruchu strażackiego.

Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a Bartłomiejowi życzymy dalszych sukcesów.

turniej wiedzy pozarniczej 1

turniej wiedzy pozarniczej 2

turniej wiedzy pozarniczej 3

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,