Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu dla Szkół Podstawowych ,,Bal Nastolatki”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Z przyjemnością informujemy, że Międzyszkolny Konkurs dla Szkół Podstawowych ,,Bal Nastolatki” został rozstrzygnięty.

bal nastolatki

Jury nie łatwo było podjąć ostateczną decyzję, gdyż wszystkie prace były bardzo ciekawe. Biorąc pod uwagę kryteria oceniania zawarte w regulaminie konkursu przyznano następujące miejsca:

I miejsce – Amelia Wójcik ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy

II miejsce – Liliana Gotfryd ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy

III miejsce – Aleksandra Gdeń ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy

Wyróżnienia otrzymują:

- Julia Jezioro z Niepublicznej Szkoły Weldon School w Dębicy

- Karina Piechota z Niepublicznej Szkoły Weldon School w Dębicy

- Darya Polishchuk z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy

Nagrodę rzeczową ufundowaną przez Izabelę Ochab, absolwentkę kierunku technik technologii odzieży, właścicielkę Firmy Bellais, @bellais.clothing • Produkt/usługa https://www.facebook.com/bellais.clothing/ za największą liczbę polubień na Facebooku i Instagramie naszej szkoły, otrzymuje Aleksandra Gdeń ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy.

Dziękujemy Starostwu Powiat Dębicki za ufundowanie nagród.

Młodym projektantkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Wszystkim uczestnikom konkursu DZIĘKUJEMY za udział. Nagrodzonych zapraszamy po odbiór nagród i pamiątkowych dyplomów 16 kwietnia 2024 roku około godziny 9.30 podczas Akademii Zawodowców.

Tekst: Halina Brzeska

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,