Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - W Krakowie odbył się II etap XLVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

e-Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

2 lutego 2024 roku na AGH w Krakowie odbył się 2 etap ( część teoretyczna) XLVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

 

olimpiada 500

W olimpiadzie uczestniczyło 582 uczniów z całej Polski. Olimpiada była przeprowadzona w 6 grupach tematycznych: automatyka, elektronika, elektryka, mechatronika, informatyka i teleinformatyka. Naszą szkołę reprezentowali:

- w grupie mechatronicznej : Kamila Zarzycka z kl. 3Dp, Kamila Petryk i Krzysztof Drozd z kl.4A

- w grupie elektrycznej Marcin Łączak z kl. 3Dp.

olimpiada 47

Do części  praktycznej która odbędzie się 22 lutego w Mielcu zakwalifikowała się Kamila Zarzycka uzyskując 4 wynik w kraju. Etap praktyczny wyłoni 12 najlepszych,  którzy następnego dnia będą rywalizować w części ustnej finałowych rozgrywek.

Na uwagę zasługuje również dobry wynik Kamili Petryk oraz Marcina Łączaka. Wprawdzie nie zakwalifikowali się do części praktycznej, ale w następnym roku będą mieli szanse gdyż Kamila jest w 4 klasie, a Marcin w trzeciej.   Przed Marcinem jest jeszcze jedna szansa w tym roku. Brał on udział w ogólnpolskiej olimpiadzie „ EDUELEKTRA „ w grupie elektrycznej izakwalifikował się do etapu okręgowego, który odbędzie się 5 marca w Rzeszowie.W etapie okręgowym będą uczestniczyć uczniowie tylko z 4 szkół na Podkarpaciu: z Krosna, Jarosławia, Rzeszowa i  naszej szkoły. Szczegółowe wyniki :

OOWEE:https://oowee.agh.edu.pl/wp-content/uploads/2024/02/2024_WynikiKoncowe.pdf

EDUELEKTRA: https://eduelektra.pl/news/wyniki-zawodow-i-stopnia-I2

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.