Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Spotkanie z panią Ewą Regułą – pielgrzymem do Ziemi Świętej

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Kolebki naszej kultury szukamy między innymi w Ziemi Świętej. Marzeniem wielu Polaków jest więc pielgrzymka do Izraela.

spotkanie izba 1

Aktualnie jest to niemożliwe, ponieważ trwa tam wojna. Naszej emerytowanej nauczycielce, pani Ewie Regule, udało się odwiedzić ziemię, po której chodził Jezus, tuż przed wojną. Przywiozła stamtąd wspaniałe wspomnienia i piękne zdjęcia. 22 stycznia 2024 roku podzieliła się wrażeniami ze swojej podróży z uczniami klas 2E,1B,4D i 1G w ramach projektu „Oblicza dialogu”.

spotkanie izba 2

Mieszkała w Betlejem i odwiedzała wszystkie najważniejsze miejsca dla chrześcijan, żydów i innych religii. Widziała Nazaret, Jerycho, rzekę Jordan, Morze Martwe, Pustynię Judzką, Kanę Galilejską, Kafarnaum, górę Tabor, Górę Oliwną, Dolinę Cedronu, Dolinę Gehenny, Jerozolimę, Ścianę Płaczu i wiele innych miejsc.

spotkanie izba 3

spotkanie izba 4

spotkanie izba 6

spotkanie izba 5

Serdecznie dziękujemy pani Ewie Regule za podzielenie się z nami wspomnieniami, zdjęciami, a nawet orzeszkami sykomory przywiezionymi z podróży. Pozdrawiamy serdecznie.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,