Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Noworoczny Turniej Piłki Nożnej – Styczeń 2024

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W dniu 18.01.2024r odbył się w naszej szkole Wewnątrzszkolny  Noworoczny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ nr 1 w im. Jana Pawła II w Dębicy.

druzyna pn 1

druzyna pn 2

Jak dużą popularnością cieszył się ten turniej może świadczyć fakt ,że przystąpiło do niego 18 zespołów tj. około 120 uczniów naszej szkoły.

Mecze rozgrywane były w początkowej fazie rozgrywek systemem grupowym ,a w kolejnych zwycięzcy grup rozegrali 3 mecze półfinałowe. W finale znalazły się 3 zespoły kl.1P, 2Sa i 3BP.

Najlepszym z nich okazał się zespól kl. 3BP pokonując w finale swoich rywali 4:1 oraz 2:0.

druzyna pn 1 3klasa 3Bp

Zwycięska drużyna kl. 3BP występowała w składzie:

Augustyn Oskar

Szostak Kamil

Gorlej Aleksander

Kędzior Krzysztof

Popiela Oskar

Opara Dawid

druzyna pn 2 m klasa 2SA

V-ce mistrzami rozgrywek została kl.2SA w składzie:

Prokulski Kacper

Strzałka Bartłomiej

Krupa Jakub

Rybski Jakub

Łączak Jakub

Sambora Dawid

Trzecie miejsce na podium zajęła kl 1P.Chłopcy byli duża niespodzianką  tego turnieju .Wyeliminowali w początkowej fazie starszych kolegów z kl.3CP i 5FP oraz w półfinale faworytów turnieju  kl.2M.

druzyna pn 3 m klasa 1P

Kl.1P grała w składzie:

Sokół Szymon

Kłusek Kamil

Krasoń Paweł

Dubovskyj Bohdan

Mika Kacper

Szynal Tomasz

Zych Piotr

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Prokulski Kacper z kl.2 SA.

Należy podkreślić, że sam turniej obfitował w szereg pięknych, spektakularnych akcji oraz bramek. Młodzież zaskakiwała oprócz przygotowania technicznego i fizycznego postawą fair play względem swoich przeciwników zarówno na boisku jak i poza nim.

druzyna pn 3

Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego mgr Andrzej Bandura i mgr Wojciech Maruszak.

Sędziami rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego  mgr Bogdan Iwański i mgr Wojciech Maruszak.

Sędzią technicznym był  mgr Andrzej Bandura.

Gratulujemy zwycięzcom ,organizatorom oraz wszystkim uczestnikom turnieju .

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,