Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - NIEPOKORNI – NIEZŁOMNI – WYKLĘCI

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Dnia 12.12.2023 r. uczniowie kl. 2 PG i 2 G wzięli udział w pokazie filmów fabularnych i dokumentalnych w Domu Kultury Śnieżka w Dębicy.

niepokorni

Wydarzenie odbyło się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Niepokorni – Niezłomni – Wyklęci”, a jego celem było upamiętnienie zamordowanych przez komunistów przywódców Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość”: Ludwika Marszałka (komendanta Obwodu AK Dębica), Władysława Ciska (pracownika Bazy AK w Budapeszcie), Stanisława Dydo (żołnierza dywersji  Obwodu AK Dębica), Jana Klamuta (żołnierza Obwodu AK Dębica).

Uczniowie mieli możliwość obejrzenia następujących projekcji:

- „Stanisław Helski. Dlatego”

- „Solidaruchy z Rakowieckiej”

-„Panna Opętana”

- „ Ulmowie. Błogosławiona rodzina”

Opiekunami młodzieży byli: p. Grażyna Marszałek, p. Agnieszka Piękoś i p. Andrzej Bandura.

opracowała:

Agnieszka Piękoś

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,