Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - POWIATOWA LICEALIADA CHŁOPCÓW W SZEŚCIOOSOBOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

1 czerwca 2023 reprezentacja ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zajęła III miejsce w  piłce nożnej chłopców.

lic image001

Na zdjęciu od lewej stoją: Karol Zajchowski 1m, Jakub Ligęzka 4Fp, Oskar Augustyn 2Bp, Filip Czuba 1SB, Karol Wadas 2Ap, Kacper Struzik 1m, Norbert Puchacz 2Cp, Kacper Pękala 4Ag, Kacper Prokulski 1SA, mgr Wojciech Maruszak – nauczyciel wychowania fizycznego.

Wyniki reprezentacji naszej szkoły podczas gier:

W grupie: ZSZ Nr 1 Dębica – II LO Dębica 1-0. ZSZ Nr 1 Dębica – ZSE Dębica: 5-2,

W półfinale: ZSZ Nr 1 Dębica – ZS Nr 2 Dębica: 0-2.

W meczu o miejsca 3-4: ZSZ Nr 1 Dębica – ZSE Dębica: 3-3, rzuty karne 3-2.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

I m ZS Nr 4 Dębica,

II m ZS Nr 2 Dębica,

III m ZSZ Nr 1 Dębica.

Strzelcy bramek ZSZ Nr 1: Oskar Augustyn (3 bramki), Kacper Prokulski (2 bramki), Kacper Strózik (2 bramki), Norbert Puchacz i Kacper Pękala (po 1 bramce).

lic image002

lic image003

lic image004

lic image005

Opracował: mgr Wojciech Maruszak

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,