Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - 103. rocznica urodzin Jana Pawła II
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

e-Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

W czwartek 18 maja obchodzimy 103 rocznicę urodzin patrona naszej szkoły św. Jana Pawła II.

izba jp 2 1

Z tej okazji nasi uczniowie brali udział w okolicznościowych spotkaniach przypominających postać naszego najwybitniejszego rodaka. Szczycimy się tym, że w budynku Zespołu Szkół Zawodowych nr. 1 w Dębicy istnieje izba pamięci św. Jana Pawła II, a w niej liczne publikacje, fotografie i pamiątki z nim związane. Wróciliśmy pamięcią do wspomnień, miejsc i osób, które wiążą się z dziedzictwem tej wybitnej postaci. Dzisiaj nauka Ojca Świętego, oparta na dialogu, otwartości na drugiego człowieka, miłości i wybaczeniu, wydaje się szczególnie istotna wobec wyzwań, które przyniósł ze sobą XXI wiek. Jan Paweł II pozostaje dla nas wszystkich cennym drogowskazem codziennym życiu. Ks. katecheta Łukasz Opolski przeprowadził zajęcia z młodzieżą naszej szkoły, aby inspirować do zapoznania się z życiem i dziełem naszego patrona. Uczniowie brali udział w dyskusji, zadawali pytania oraz rozwiązywali quiz na temat najważniejszych faktów z życia papieża.

izba jp 2 2

izba jp 2 3

izba jp 2 4

Na zdjęciach uczniowie klasy IIId z ks. katechetą.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.