Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Wyróżnienie dla Amelii Wilk w Finale Ogólnopolskiego Konkursu dla młodych projektantów „Kreacje – Prowokacje 2023”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W piątek 10 marca 2023r. w Zespole Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu został przeprowadzony finał VII Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody „Kreacje Prowokacje 2023”.

konkurs radom
W gali finałowej wzięło udział dwunastu młodych projektantów z jedenastu szkół odzieżowych w Polsce, którzy zostali wyłonieni spośród 66 projektów nadesłanych do kapituły konkursu.
Wśród nich znalazła się uczennica IV klasy technik przemysłu mody Amelia Wilk, której kolekcja „Etheral soul” została wyróżniona i nagrodzona. Świetny warsztat techniczny i oryginalne projekty zostały zauważone i uzyskały dobre recenzje wśród uczestników gali.
Amelia wykonywała kolekcję na Warsztatach Szkolnych pod kierunkiem pani Haliny Brzeskiej.
W roli modelek wystąpiły uczennice Oliwia Mytkoś, Salomea Stasienko i Sofiia Sobko. Był to ich debiut na wybiegu, ale zaprezentowały się wspaniale.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy "Szansa" za finansowe wsparcie udziału w konkursie.
Amelii i jej modelkom Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Halina Brzeska
Zdjęcia: Edyta Matusik, Justyna Tomasiewicz, Martyna Kliś

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,