Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Rewelacyjna gra naszych absolwentów

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Aktorzy z teatru Kurtyna prowadzeni przez reżysera Roberta Chodura w sztuce “Ożenek” zapewnili nam ponad godzinę dobrej zabawy.

ozenek 03 8

Artyści - amatorzy – wykazali się olbrzymim talentem. Świetnie poradzili sobie z pełną wieloznaczności frazą Gogola i dlatego dialogi zyskały w ich ustach na aktualności i brzmią bardzo wiarygodnie.

ozenek 03 12

Uczniowie realizujący projekt “Pojednanie przez Poznanie”, nauczyciele z dyrekcją i pracownikami administracyjnymi naszej szkoły są dumni, że w kolejnej odsłonie teatru Kurtyna na scenie Domu Kultury “Śnieżka ”mogli podziwiać grę absolwentów: Jana Borka, Jarosława Markiewicza, Marcina Waniewskiego i wicedyrektora Wiesława Przybysza. Udowadniają oni, że młodzieńcze pasje rozbudzone w szkolnych teatrach w Mechaniku – szkole z 85.letnią tradycją - z potrzeby serca kontynuują.

ozenek 03 13

Gratulujemy i dziękujemy, że  sugestywną grą aktorską potrafią dostarczać potężną dawkę humoru, ale również odzwierciedlić problemy towarzyszące człowiekowi nie tylko w dziewiętnastowiecznej Rosji - są również dzisiaj i nie dotyczą one tylko młodych, a ludzi w każdym wieku. Bo chyba nikt nie chce doświadczyć poważnych uczuć - samotności, trudności w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi, marzeń o szczęściu i niemożności jego realizacji.

ozenek 03 26

ozenek 03 27

ozenek 03 33

Tekst: Ewa Reguła

Zdjęcia udostępnione przez  Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,