Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Oficjalne otwarcie strzelnicy pneumatycznej

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

28 lutego w naszej szkole oficjalnie otwarto strzelnicę pneumatyczną typu zamkniętego.

otwarcie strzelnicy minister

Tego dnia gościliśmy Wiceministra Obrony Narodowej Michała Wiśniewskiego, Senatora RP Zdzisława Pupę, Posła na Sejm RP Kazimierza Moskala, Starostę Powiatu Dębickiego Piotra Chęćka, przedstawicieli wojska, policji, samorządu, administracji publicznej, dyrektorów szkół i innych znamienitych gości.

uroczyste otwarcie

Wydarzeniu towarzyszył Samorządowy Turniej Strzelecki, w którym wystartowały cztery drużyny reprezentujące Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gminę Dębica, Gminę Żyraków.
Na powstanie tego obiektu Starostwo Powiatowe w Dębicy pozyskało dofinansowanie w ramach rządowego Konkursu Ofert „Strzelnica w powiecie 2022”, ogłoszonego przez Ministra Obrony Narodowej. Nowo otwarta strzelnica będzie służyć przede wszystkim uczniom szkół ponadpodstawowych w naszym powiecie, a pierwsze zajęcia dla uczniów już się odbyły.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,