baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Dyrektorzy Szkół Podstawowych

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy mają zaszczyt zaprosić młodzież Państwa Szkoły do wzięcia udziału w Akademii Zawodowców.

akademia zawodowcow

Przesyłamy Państwu regulamin konkursu i kartę zgłoszenia wraz z klauzulą RODO.

Regulamin Akademii Zawodowców

1. Turniej organizowany jest przez Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSZ Nr 1 „SZANSA” .

2. Patronat nad turniejem objęli: Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSZ Nr 1 w Dębicy „SZANSA” oraz Dyrekcja ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.

3. Sponsorzy: Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSZ Nr 1 „SZANSA” oraz Dyrekcja ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.

4. Turniej odbędzie się 29 marca 2023 roku na terenie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1
im. Jana Pawła II w Dębicy, ul. Rzeszowska 78, 39-200 Dębica w godzinach od 900 do 1200.

5. Udział w Akademii mogą wziąć uczniowie klas VII i VIII szkoły podstawowej. O zakwalifikowaniu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona (10 pierwszych szkół)!

6.  Zgłoszenia udziału do 28 lutego 2023 r. wg załączonego formularza- karta zgłoszenia - załącznik nr 1, fax. 14 69 69 281, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w sekretariacie szkoły. Prosimy jednocześnie o wypełnienie i dostarczenie załącznika nr 2 (zgoda na wykorzystanie wizerunku i danych osobowych).

7.  Szkoły typują do Turnieju drużyny 9-cio osobowe i 1 nauczyciela opiekuna.

1. Przyjazd uczestników i opiekunów na Akademię odbywa się na koszt własny.

9. Turniej obejmuje następujące konkurencje:

1. Konkurs umiejętności manualnych z zakresu stylizacji - modelowanie przestrzennego na manekinie - SUKNIA WIECZOROWA - 1 uczestnik,

2. Konkurs umiejętności manualnych z zakresu budownictwa -malowanie na sztalugach – Wykonanie plastycznego obrazu MÓJ DOM MARZEŃ - 1 uczestnik,

3. Konkurs umiejętności manualnych w zakresu spawalnictwa - "Wykonanie spoiny pachwinowej VR " na urządzeniu vrtex 360 symulator spawalniczy -1 uczestnik,

4. Konkurs umiejętności manualnych z zakresu techniki mechatronicznej - programowanie minirobota mobilnego mBot - 1 uczestnik,

5. Konkurs umiejętności manualnych z zakresu grafiki – Wykonanie kartki świątecznej metodą scrapbookingu - 1 uczestnik,

6.  Konkurs umiejętności manualnych z zakresu informatyki – turniej e-sportowy League of Legends - 2 uczestników,

7. Konkurs umiejętności manualnych z zakresu elektryki – "Generator wiatrowy" - 1 uczestnik,

8. Konkurs umiejętności manualnych z zakresu mechaniki– Turniej Motoryzacyjny - 1 uczestnik.

10. Konkurencje rozgrywane będą równolegle. Czas przewidywany na poszczególne konkurencje ok. 60 minut.

11. Poszczególne konkurencje będą oceniane i punktowane przez komisje w skład, których wejdą przedstawiciele Sponsorów i Organizatorów.

12. W każdej konkurencji nagradzane będą pierwsze trzy miejsca (nagrody indywidualne dla uczestników).

13. Konkurencje będą punktowane. Wygrywa szkoła, której drużyna zdobędzie największą ilość punktów we wszystkich konkurencjach. Nagrodą główną dla zwycięskiej szkoły będzie urządzenie wielofunkcyjne.

14. Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły.

15. Regulamin konkursu znajduje się także na stronie internetowej szkoły: http://www.mechanikdebica.edu.pl

16. Równolegle z Akademią Zawodowców będą się odbywać Szkolne Targi Pracy prezentujące Firmy Patronackie i oferty pracy dla Absolwentów.

Bożena Zielińska

Dyrektor ZSZ Nr 1

im. Jana Pawła II w Dębicy

Osoby kontaktowe: Marta Domarska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,