Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Kolejne sukcesy uczennic kierunku technik przemysłu mody i technik stylista

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Do finału VI Ogólnopolskiego  Konkursu Szkoły  Mody  SZTUKA PRZEOBRAŻEŃ – RZESZÓW 2023 pt.: "POLSKI FOLKLOR WSPÓŁCZEŚNIE" zakwalifikowały  się 2 uczennice klasy 4  Technik przemysłu mody  Natalia Matera i Amelia Wilk oraz Emilia Szerszeń z klasy 2 Technik stylista.

Projekt Emilki Szerszeń.

Projekt Natalii Matera.

Projekt Amelki Wilk.

Jesteśmy również w  finale V Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Mody – Odzież „Odnowa” – Biłgoraj 2023.  Uczennice Amelia Wilk i Emilia Szerszeń będą reprezentować naszą szkołę na Gali Finałowej.

Projekt  Emilki Szerszeń.

Projekt Amelii Wilk.

Będąc w tak dobrym nastroju przypominamy o trzymaniu kciuków  za nasze uczennice Natalię Materę , Amelię Wilk i Kamilę  Ligezkę, które już 26 stycznia będą walczyły w drugim etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży.

Serdecznie gratulujemy projektantkom oraz ich opiekunom Pani Halinie Brzeskiej i Pani Edycie Matusik.

Życzymy powodzenia w kolejnym etapie Olimpiady i  finale konkursów!

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.