Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Mykola zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie pt. “Świat w zwierciadle przysłów”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Mykola Bikyetov - uczeń kasy 2B - zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literacko – plastycznym na temat wielokulturowości “Świat w zwierciadle przysłów”.

swiat w zwierciadle przyslow IMG 1693 1500

Do konkursu organizowanego przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła w Krakowie zgłosiliśmy następujące osoby: K. Baum, M. Bikyetov, M. Lushchewska, A. Honcharenko, S. Honcharenko, W. Madura, D. Opara, S. Prusik, M. Szewczyk, N. Szewczyk, J. Wywrot.

swiat w zwierciadle przyslow IMG 1689 1500

Uczestnicy wykonali prezentacje multimedialne w wybranym programie na temat przysłów z różnych stron świata. Przysłowia, nazywane mądrością narodów, musiały być zogniskowane wokół jednego tematu i musiały zawierać informacje o kręgu kulturowym, z jakiego pochodzą.

swiat w zwierciadle przyslow IMG 1690 1500

swiat w zwierciadle przyslow IMG 1685 1500

swiat w zwierciadle przyslow IMG 1681 1500

swiat w zwierciadle przyslow IMG 1679 1500

Mykola Bikyetov  pracę pt.” Przyjaźń” wykonał pod opieką pani Bernadetty Bieniasz – Erazmus i pani M. Jasińskiej. Koordynatorem projektu w szkole była pani Ewa Reguła.

swiat w zwierciadle przyslow IMG slajd 1280

Gratulujemy Mykole i życzymy kolejnych sukcesów.

Tekst: Ewa Reguła

Zdjęcia: Joanna Doroba

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,