Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Sukces naszych uczniów w konkursie filmowym „Współczesne Formy Patriotyzmu”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

10 listopada 2022 w Domu Kultury Śnieżka w Dębicy odbyła się gala podsumowująca konkurs na spot filmowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości „Współczesne formy Patriotyzmu”.

wspolczesne formy patriotyzmu Image 5

Organizatorami konkursu był Powiat Dębicki oraz Stowarzyszenie Teraz Dębica, a patronat objął Poseł na Sejm RP Krzysztof Sobolewski.

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Olga Marciniak, Maja Parkitna, Karina Skiba, Anastasiia Slavinska (kl. 1G) Michał Bieniasz, Kacper Szreder (kl. 4Bp) Nataniel Kosowski, Kacper Olech (kl. 4Bg) pod opieką Pani Kingi Chłopek, zdobyli 1 miejsce w kategorii „Największa wartość historyczna”.

wspolczesne formy patriotyzmu Image 4

wspolczesne formy patriotyzmu Image oskar

Grupa w składzie: Michał Skwira, Adrian Rębiś (kl. 4Cp) Zuzana Więcek (kl. 3D) pod opieką Pani Bernadetti Bieniasz-Erazmus zajęła 3 miejsce w kategorii „Największa wartość historyczna”.

wspolczesne formy patriotyzmu Image 5

Natomiast grupa w składzie: Patryk Kołodziej, Kacper Sobczyk, Radek Smoczyński (kl. 4Cg) pod opieką Pani Joanny Doroby, zdobyła 3 miejsce w kategorii „Najlepszy montaż i efekty specjalne”.

wspolczesne formy patriotyzmu Image 3

wspolczesne formy patriotyzmu Image 2

Zwycięzcy otrzymali gratulacje i cenne nagrody z rąk Starosty Powiatu Dębickiego Piotra Chęćka, Wicestarosty Adama Pieniążka, Pawła Ciszczonia, dyrektora biura poselskiego Posła na sejm RP Krzysztofa Sobolewskiego oraz Pawła Hayna prezesa Stowarzyszenia Teraz Dębica.

Dodatkowo, zwycięzcom, którzy otrzymali pierwsze miejsca w 3 głównych kategoriach, Poseł Krzysztof Sobolewski ufundował wycieczkę do Warszawy, podczas której będą mieli możliwość zwiedzić m.in. budynek Sejmu RP.

wspolczesne formy patriotyzmu Image 1

wspolczesne formy patriotyzmu Image

wspolczesne formy patriotyzmu Image 10

wspolczesne formy patriotyzmu Image 12

wspolczesne formy patriotyzmu Image 13

wspolczesne formy patriotyzmu Image 14

wspolczesne formy patriotyzmu Image 15

fotogaleria

fotogaleria

Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy!

Tekst i zdjęcia: Kinga Chłopek

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,