Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Międzynarodowe Targi Elektroenergetyczne "ENERGETAB 2022"

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W dniach 13-15 września 2022r. w Bielsku-Białej, odbyły się Jubileuszowe 35 Międzynarodowe Targi Elektroenergetyczne "ENERGETAB 2022".

1663268661748 1000

Swoje wyroby prezentowali wystawcy z Polski, Europy i Azji.
Tradycyjnie pojawiło się dużo nowości z branży elektrotechnicznej, elektronicznej i odnawialnych źródeł energii.
Zwiedzanie tych targów to już tradycja "Mechanika", a po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, byliśmy znów w tym roku.
Wybraliśmy tradycyjnie drugi dzień targów - 14 wrzesień 2022r.
Na tą niezwykłą wycieczkę pojechały klasy elektryczne: 3B - Cała klasa! 4Dp - Elektrycy, oraz część klas informatycznych 3C i 4Fp - łącznie 46 osób.
Opiekunami wycieczki byli nauczyciele: Pani Małgorzata Wielgosz, Pan Jacek Parys, Pan Radosław Maksoń, a kierownikiem wycieczki Pan Marian Skóra.

1663268661415 1000
Wyruszyliśmy z Dębicy o 6:00 i wróciliśmy o godzinie 20:00. Zwiedzanie wystaw targowych rozpoczęliśmy o godzinie 10:30.
1663268661493 1000

Każdy z uczestników znalazł coś dla siebie i swoich zainteresowań, uczniowie zebrali dużo ulotek informatorów i katalogów z poszczególnych stoisk wystawowych i ekspozycji targowych, brali udział w konkursach i krótkich szkoleniach branżowych.

W drodze powrotnej odwiedziliśmy miasto i kościół Największego Polaka i Patrona Naszej Szkoły Św. Jana Pawła II – Wadowice. Miasto to od zawsze jest obowiązkowym punktem wycieczki do Bielska - Białej!
Wcześniej w autokarze uczniowi mieli możliwość wysłuchać wielu ciekawych informacji o życiu i działalności Jana Pawła II (Karola Wojtyły) w Wadowicach i Krakowie, które pięknie przedstawił nauczyciel historii Pan Radosław Maksoń.
Znaleźliśmy czas na "Papieską Kremówkę". Wszyscy uczestnicy wycieczki pomimo chwilami deszczowej pogody mieli dobre humory i już pytali o kolejną wycieczkę, którą w tym roku szkolnym postaramy się zorganizować.
Dołączamy kilka zdjęć z naszej Wycieczki.
- Zespół przedmiotowy Nowoczesnych Technik

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,