Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Eliminacje Powiatowe
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

W dniu 28.04.2022 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy odbył się Etap Powiatowy Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W turnieju tym udział biorą uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatu dębickiego.

IMG 20220429 094049 1600Turniej organizowany jest przez Polski Związek Motorowy oraz Komendę Główną Policji, Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego – wraz z odpowiednimi strukturami terenowymi.

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy reprezentowała drużyna w składzie: Kacper Kliś z kl. 3Bp, Piotr Mikrut z kl. 3Ap, Mariusz Wierzbicki z kl. 3Ap.                                                

Zawodnicy rozwiązywali test składający się z 35 pytań z zakresu przepisów ruchu drogowego, motoryzacji i udzielania I pomocy.

Zwyciężyli uczniowie naszej szkoły. Za zajęcie I miejsca otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Uczniom gratulujemy, dziękujemy za godne reprezentowanie Naszej szkoły oraz życzymy sukcesów w Eliminacjach Wojewódzkich.

Tekst: Romuald Ziobro

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.