Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - "Psia kostka" to nasz projekt

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

"Psia kostka” to projekt społeczny utworzony w ramach olimpiady ZWOLNIENI Z TEORII.

liderzy psia kostka 500

Ważnym problemem, któremu chcemy poświęcić swój czas, to złe traktowanie zwierząt. W naszych domach i mieszkaniach zamieszkują zwierzęta, trzymane niekiedy tylko dla naszej przyjemności. Poprzez swoje działania chcemy uświadomić ludziom, że kupno czworonoga np. pod choinkę czy urodzinowy prezent, bez wcześniejszego przemyślenia i przeorganizowania życia czasem całej rodziny, nie jest dobrym pomysłem. Decyzja taka jest bardzo złożona. Ten projekt jest właśnie po to, by unikać sytuacji, kiedy zwierzęta tydzień po adopcji z powrotem trafiają do schroniska. Mamy szeroko zakrojone plany. Chcemy organizować kiermasze ze zbiórkami na okoliczne schroniska, prowadzić pogadanki edukacyjne, zapraszać specjalistów, by ci podzielili się z nami fachową wiedzą. Każda zaplanowana akcja będzie angażowała wielu ludzi przy wykorzystaniu również nowoczesnych technik – np. tworzenie podcastu. Chcemy trafić do jak największej liczby odbiorców, niezależnie od grupy wiekowej i nauczyć ich, jak reagować na okrucieństwo. Za przemoc wobec pupili grozi nawet 5 lat więzienia i krytyka opinii publicznej.

Zapraszamy do krótkiej video relacji

Tekst: Organizatorzy

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,