baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia młodzież naszej szkoły organizowała Wigilie klasowe.
wigilia 1500 3Bp

Uczniowie klasy III Bp technik mechatronik z wychowawcą oraz dyrekcją spotkali się przy wigilijnym stole. Tradycji stało się zadość, był opłatek, świąteczne życzenia, wspólne śpiewanie kolęd wraz ze szkolnym zespołem muzycznym. W blasku choinki wszyscy wokół stołu poczuli świąteczną atmosferę. Podziękowania dla dyrekcji, zespołu muzycznego, a przede wszystkim dla rodziców uczniów którzy przyczynili się zorganizowania Wigilii - domowy barszczyk z uszkami, pierożki, słodkości, napoje.....
Opracowanie: Józef Dybowski

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.