Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Targi Kielce
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

W dniu 21. X. 2021 roku uczniowie Naszej Szkoły, kształcący się na kierunku Mechatronika, mieli możliwość skorzystania z wyjazdu na Targi do Kielc.

3Bp 3Bg targi kielce 1 1000W wycieczce uczestniczyli uczniowie klas III Bp i III Bg Technikum, którzy zapoznali się z odpowiednim środowiskiem przedsiębiorców, świadczących usługi z branży mechatronicznej. Udział w takich Targach daje dużą szansę na obejrzenie „na żywo” produktów, a to w zupełności inne doświadczenie niż oglądanie w Internecie. Targi to świetny sposób na budowanie i podtrzymywanie relacji z kontrahentami.

3Bp 3Bg targi kielce 2 1000

Uczniowie mieli możliwość obserwacji posługiwania się nowoczesnym sprzętem i narzędziami, zaznajomili się z najnowszymi technologiami z zakresu mechatroniki, a poza tym mieli możliwość kształtowania pozytywnego stosunku do innych osób, nawiązywania relacji z interesującą ich branżą. Była to też dobra sposobność do poznawania siebie nawzajem oraz dobrej integracji klasowej.

3Bp 3Bg targi kielce 3 1000

Opiekunowie wycieczki: Marzena Pietrucha

Józef Dybowski

Paweł Jarosz

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.