Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Wycieczka do Krakowa uczniów klasy 1A

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W dniu 15 czerwca 2021 roku uczniowie klasy 1A uczestniczyli w wycieczce do Krakowa.

grupa krakow 1200

grupa kosciol 1200

grupa smok 1200

grupa dziedziniec 1200

Wspólnie zwiedzaliśmy Trakt Królewski od Kościoła św. Floriana do wzgórza wawelskiego. Uczniowie zobaczyli także miejsca związane z Patronem Szkoły Janem Pawłem II. Zwiedziliśmy Muzeum Czartoryskich znajdujące się w Pałacu Czartoryskich i Arsenale Miejskim.

Pogoda jak zwykle dopisała:)

Opiekunowie:

Dorota Stefan

Radosław Maksoń

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,