Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Rozstrzygnięcie I Edycji Szkolnego Konkursu - „Dżinsowe fantazje”

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Projektowanie i tworzenie własnych, niepowtarzalnych kreacji może być dobrym sposobem na „przetrwanie”, nawet w tak trudnym czasie jak pandemia koronawirusa. Udowodnili to uczestnicy Szkolnego  Konkursu - „Dżinsowe fantazje”,  który został rozstrzygnięty.

wspolne zdjecie uczestnikow 1200

Wzięło w nim udział 8 uczestników  z drugich i  trzeciej klasy technik przemysłu mody.

Celem konkursu było promowanie utalentowanych młodych ludzi, twórczych, ambitnych o dobrym guście i poczuciu estetyki, rozwijanie umiejętności prezentowania własnych pomysłów i osiągnięć.

Ze względu na panującą pandemię uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród mogło odbyć się dopiero teraz.

Komisja  konkursowa, której przewodniczyła Pani Dyrektor Bożena Zielińska  nie miała łatwego zadania, ponieważ wszystkie stylizacje były pomysłowe i niepowtarzalne a poziom nadesłanych zdjęć i filmików  bardzo wyrównany. Dlatego jury wyłoniło dwa pierwsze miejsca i przyznało dwie nagrody publiczności  dla stylizacji z  największą liczbą oddanych głosów- „polubień”, które  prezentowane  były na Facebooku Zespołu Szkół Zawodowych  Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Kamila Ligęzka kl. II Bg

I miejsce - Amelia Wilk kl. II Dp

I miejsce dzinsowe fantazje

Nagrody publiczności otrzymały: Wiktoria Zieleń kl. II Dp, Samanta Petela kl. II Dp

nagroda publicznosci 1200

Wszyscy   uczestnicy otrzymali  dyplomy za udział w konkursie oraz karty podarunkowe do zrealizowania w Empiku.

Dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Gratulujemy serdecznie wszystkim i zachęcamy do brania udziału w następnych edycjach konkursu.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 “SZANSA” za ufundowanie nagród.

Tekst: Halina Brzeska

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,