baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Przystąpiliśmy do projektu „TO(działa)MY!”, którym organizatorami są UNICEF Polska i Fundacja Santander Bank Polska.

Projekt edukacyjno-społeczny „To(działa)MY!” jest innowacyjną propozycją skierowaną do wszystkich nauczycieli pracujących z uczniami. Jest on odpowiedzią na rosnącą potrzebę podejmowania inicjatyw, które mają na celu inspirowanie dzieci i młodzieży do działania wykraczającego poza ramy tradycyjnej edukacji. Jest szansą dla uczniów na rozwijanie umiejętności i kompetencji niezbędnych we współczesnym świecie. Tworzy dla młodych ludzi przestrzeń do działania w obszarach, które są dla nich ważne i interesujące.

Koordynatorem projektu z ramienia szkoły jest Marcin Słota - szkolny doradca zawodowy, który w imieniu Dyrekcji szkoły zaprasza uczniów i nauczycieli do czynnego udziału w projekcie.

Czas trwania projektu: wrzesień 2020 – czerwiec 2021

W kampanii promocyjnej wśród młodzieży szkolnej została stworzona grupa projektowa w składzie:

1. Wiktoria Sieradzka, kasa 3C - lider zespołu
  2. Weronika Skarbekkasa 3C - członek
  3. Oskar Stelmach 3C - członek
  4. Piotr Lipa 3C - członek
  5. Sabina Śnieg 3D - członek
  6. Karolina Kocół 3D - członek
  7. Przemysław Stelmach 3D - członek
  8. Patryk Nicoś 3A - członek
  9. Kamil Rynkar 3B - członek
  10. Mateusz Rymut 3B - członek
  11. Daniel Chorąży3B - członek
  12. Gabriela Wielgus 3B - członek

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,