TURNIEJ PIŁKARSKI W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ KLAS CZWARTYCH o Puchar Dyrektora ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy

W dniu 18 lutego 2020 roku w dużej sali gimnastycznej odbył się Turniej Klas Czwartych w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy. Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego mgr Wojciech Maruszak i mgr Zenon Kuczek. Do turnieju zgłosiło się 4 drużyny.

- Klasa IV B. Skład drużyny: Waldemar Hołowicki, Paweł Kopala, Krzysztof Klabacha, Piotr Michoń, Wiktor Gaweł, Damian Pyskaty - Klasa IV C. Skład drużyny: Kamil Koziara, Łukasz Hoedl , Filip Walczyk, Mateusz Wróbel, Norbert Czyż, Paweł Szymaszek - Klasa IV D. Skład drużyny: Dawid Grotkowski, Michał Kisiel, Piotr Nawracaj, Kamil Parat - Klasa IV E. Skład drużyny: Kamil Boroń, Hubert Nykiel, Szymon Urban, Maciej Pietrucha, Arkadiusz Kędzior, Filip Musiał.

Regulamin turnieju.

Zasady uczestnictwa: W turnieju uczestniczyły zespoły klasowe (max. 6 osób) Podczas meczu na boisku przebywało 3 zawodników w polu gry + bramkarz. Rezerwowi przebywali wyłącznie na ławce w strefie technicznej, gdzie były dokonywane zmiany lotne podczas gry. Obowiązywały przepisy gry PZPN. Kary za faule w zależności od przewinienia: czasowe 2, 3, 5 min i czerwona kartka (wykluczenie z gry).

Sposób przeprowadzenia turnieju: Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym”. Każdy mecz trwał 15 minut. Za zwycięstwo drużyna otrzymała 3 pkt. za remis 1 pkt. Mistrzem została drużyna, która uzyskała największą ilość punktów. Przy jednakowej ilości punktów decydowały w kolejności: bezpośredni pojedynek, różnica bramek, ilość strzelonych bramek.

Wyniki rozegranych meczy:
- IV E - IV C 3 : 2
- IV B - IV C 1 : 3
- IV D - IV B 6 : 7
- IV D - IV E 0 : 4
- IV C - IV D 8 : 0
- IV B - IV E 2 : 6

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:
IV miejsce – klasa IV D 0 pkt.
III miejsce - klasa IV B 3 pkt.
II miejsce - klasa IV C 6 pkt.
I miejsce - klasa IV E 9 pkt.

Najlepszymi strzelcami turnieju zostali ex aequo uczniowie: Dawid Grotkowski klasa IVD oraz Kamil Boroń klasa IVE. Obydwaj zdobyli po 5 bramek.

Mecze sędziowali: mgr Wojciech Maruszak i mgr Zenon Kuczek. Przebieg spotkań był na bieżąco protokołowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. Zdjęcia wykonał: mgr Wojciech Maruszak.

Miłość dociera wszędzie… Koncert Charytatywny

Tekst i zdjęcia: opiekunowie