INFORMACJE
Informator ósmoklasisty
KALENDARZ

Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW I PRZYJACIÓŁ
ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 W DĘBICY
"SZANSA"

logoPodziękowania
|Link do Facebooka|

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Darczyńcom, przekazującym 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia, którzy również tym razem wsparli naszą organizację działającą na rzecz Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy. Jesteśmy bardzo dumni z tak dużej liczby przyjaciół, którzy chcieli nam pomóc.

Dzięki zebranym pieniądzom mogliśmy wesprzeć w roku szkolnym 2018/2019 naszą działalność naukową, edukacją, oświatową i wychowawczą w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy nasz KRS: 0000229658.

Dziękując Wam za pomoc, chcemy jednocześnie prosić o to, abyście zostali z nami przez kolejne lata. Jest Was sporo a wierzymy, że będzie więcej, bo potrzeby są ogromne. Jesteśmy przekonani, że nasze stowarzyszenie może przyczynić się do rozwoju młodych ludzi właśnie dzięki Państwu.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że z uwagi na procedurę przekazywania 1% podatku przez Urzędy Skarbowe nie jesteśmy w stanie podziękować indywidualnie każdemu z naszych Darczyńców.

Dziękujemy serdecznie za okazane wsparcie finansowe, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.


Składają : Prezes Stowarzyszenia i Dyrektor Szkoły – BOŻENA ZIELIŃSKA
z Radą Pedagogiczną i uczniami.

Statut

Uchwała

WRÓĆ