W Naszej Szkole rusza akcja „Szycie ratuje życie”

Zostając w domu, zastanawiasz się prawdopodobnie co można jeszcze zrobić? Jak możesz pomóc? Okazuje się, że jest taka możliwość! Twój wkład może mieć ogromne znaczenie dla ochrony zdrowia i życia ludzi walczących na "pierwszym froncie", a w efekcie nas wszystkich.

Sprawa jest pilna i poważna!

Dyrekcja szkoły i nauczyciele "mechanika" oraz pedagodzy szkolni, zwracają się z gorącym apelem do wszystkich, którzy chcą włączyć się w społeczny ruch solidarności i wzajemnej pomocy, poprzez charytatywne szycie maseczek ochronnych.

Umiesz szyć i masz maszynę – dołącz!

Uszyte maseczki zostawiamy z zachowaniem należytej ostrożności w odpowiednio do tego przygotowanym miejscu (pojemnik przy schodach wejściowych w budynku szkoły w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej 78). Miejsce to będzie widoczne i opisane. Można je przynosić w godzinach od 9.00 do 13.00. Maseczki zdezynfekowane przez szpital, będą przekazywane najbardziej potrzebującym.

Wszystkich, którzy z potrzeby serca chcą włączyć się w akcję zachęcamy do skorzystania z filmów instruktażowych dostępnych powszechnie w internecie.

Życzymy powodzenia i liczymy na wsparcie.

Tekst: Organizatorzy