Szansa wspiera talenty

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych Nr1 im. Jana Pawła II w Dębicy ,, Szansa” ufundowało stypendium dla ucznia klasy 3 CD Technikum Kacpra Potyrały. Uroczystego wręczenia stypendium dokonali: p.Bożena Zielińska, p. Małgorzata Jasińska, p. Wiesław Przybysz- Zarząd Stowarzyszenia i p.Tomasz Domaradzki - Przewodniczący Rady Rodziców. Uroczystość odbyła się w świetlicy szkolnej w dniu 8 listopada podczas obchodów Święta Niepodległości – śpiewanie pieśni patriotycznych. Kacper jako laureat Hackathon Asseco Codeplay będzie reprezentował naszą szkołę na Hack Junction - Hack The Future w Helsinkach. Stypendium przekazane uczniowi z pewnością przyczyni się do rozwijania jego pasji związanych z programowaniem. Życzymy mu wielu sukcesów.

Tekst: Jacek Parys