W dniu 17 grudnia 2019 roku odbył się jak co roku w naszej szkole Powiatowy Konkurs z Języka angielskiego dla klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej. W tym roku do konkursu przystąpiło 24 uczniów ze Szkół Podstawowych z całego powiatu. Uczniowie zmierzyli się z testem, który sprawdzał ich znajomość języka angielskiego pod kątem gramatyki, słownictwa, ale również elementów wiedzy o krajach anglojęzycznych. Uczniowie zmierzyli się zarówno z zadaniami otwartymi, jak i zamkniętymi wykazując przy tym bardzo wysoki poziom wiedzy, a ogółem do zdobycia było 75 punktów.

Komisja konkursowa po podliczeniu punktów wyłoniła troje laureatów:
I miejsce - Paweł Bączek
II miejsce - Bartłomiej Kicia
III miejsce - Karol Krasoń

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, ale również wszystkim uczniom, którzy stanęli w szranki, dziękujemy również opiekunom uczniów za przygotowanie młodzieży do konkursu! Mamy nadzieję, że spotkamy się znowu za rok!

Konkurs przygotowały Panie:
Agnieszka Piękoś