INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


IV PIELGRZYMKA uczniów klas I do sanktuarium w Zawadzie
Logo
IV PIELGRZYMKA uczniów klas I do sanktuarium w Zawadzie

12 września 2014 roku odbyła się czwarta doroczna pielgrzymka uczniów klas I naszej szkoły do sanktuarium w Zawadzie, którą zorganizował i poprowadził ksiądz Stanisław Kołodziej. Wychowawcy klas oraz księża katecheci wyruszyli wraz z młodzieżą o godzinie 8 spod szkoły i powędrowali znanym już szlakiem w kierunku Zawady. Pogoda dopisała tegorocznym pielgrzymom, było ciepło i sucho, ale bez męczącego upału. Cała grupa dotarła na miejsce tuż po godzinie dziesiątej, gdzie została serdecznie przywitana przez księdza z tamtejszej parafii.

Wszyscy uczniowie i nauczyciele najpierw wzięli udział we mszy świętej, a następnie posilili się po trudach wędrówki zamówionym wcześniej przepysznym żurkiem z jajkiem. Po krótkim odpoczynku uczestnicy pielgrzymki zeszli na dolny parking, skąd wynajęty autobus zabrał ich z powrotem do szkoły.

Wrześniowa pielgrzymka pierwszoklasistów stała się już tradycją i na stałe wpisała się do corocznego kalendarza imprez i uroczystości naszej szkoły, noszącej imię Jana Pawła II. Jest ona nie tylko wydarzeniem religijnym, ale też świetną pieszą wycieczką i znakomitą okazją do bliższego poznania się, zintegrowania w obrębie klasy i nawiązania kontaktów pomiędzy uczniami różnych klas. Wychowawcy mogą swobodnie porozmawiać z nowymi wychowankami z dala od oficjalnej atmosfery szkolnej pracowni, wysłuchać ich opinii związanych z rozpoczęciem nauki w naszej szkole. Jest wystarczająco dużo czasu, aby poznać oczekiwania i ambicje uczniów i odpowiedzieć na niezliczone pytania dotyczące szkoły.

Oto lista klas wraz z wychowawcami, które wzięły udział w tegorocznej pielgrzymce:
1A – wych. Barbara Porzuczek
1B – wych. Marta Domarska
1C – wych. Ryszard Wodziński
1D – wych. Katarzyna Madej
1E – wych. Jolanta Muter
1F – wych. Katarzyna Mielecka
1g, 1h – wych. Renata Koźlak – Pośko

Jako dodatkowi opiekunowie młodzieży powędrowali nauczyciele: Maria Kasprzyk, Halina Nowak, Małgorzata Jasińska, Małgorzata Susz, Wiesław Przybysz, Bernard Mazur, ksiądz Tomasz Kozioł.GaleriaWRÓĆ
ORGANIZACJE SZKOLNE
AGENDY SZKOLNE
LOSOWE ZDJĘCIE

ZdjęcieLINKI

Starostwo Powiatowe

PCEN

OKE

MEN

KO

Moodle System
Polski/Polish
Angielski/English
Niemiecki/Deutsch
page rank