INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


Targi ENERGETAB w Bielsko-Białej
Logo
ZNOWU TAM BYLIŚMY...

W dniach 16-18 września 2014r w Bielsku – Białej odbyły się 27 Międzynarodowe Targi Elektryczne „Energetab 2014”. Swoje produkty prezentowało ponad 800 wystawców z Polski, Europy i Azji. Pojawiło się kilka nowych pawilonów, a na szczególną uwagę zasługują duże ilości samochodów i ciągników różnych firm zachodnich zaadaptowanych do prac w energetyce jako samochody specjalistyczne. Jak każdego roku sporo było seminariów i wykładów o branży elektrycznej i elektronicznej. Tradycyjnie na wycieczkę wybraliśmy drugi dzień prezentacji w tym roku 17 września 2014r. W tym roku na wycieczkę zwiedzać Targi oraz podążać śladami Patrona Naszej Szkoły pojechały klasy elektryczne: II D, III C, IV E – łącznie 45 osób.


Opiekunami wycieczki byli: Pani Małgorzata Susz, Pan Jacek Parys i Pan Marian Skóra. Wyruszyliśmy z Dębicy o godz. 5:30 a o godz.10:00 dotarliśmy na miejsce Targów. Mieliśmy szczęście i podobnie jak w ubiegłych roku dopisała nam piękna pełna słońca pogoda. Wielką atrakcją dla chłopaków była możliwość zwiedzania Targów odpowiednio przystosowanym samochodzikiem akumulatorowym. Jak co roku największym zainteresowaniem cieszyły się pawilony z elektroniką przemysłową, miernictwo elektroniczne i robotyka przemysłowa. Na zwiedzanie było więcej czasu bo przyjechaliśmy ponad godzinę wcześniej. Była to wspomniana lekcja z kilku przedmiotów zawodowych grupy elektrycznej.

Zbieraliśmy katalogi, prezentacje reklamowe i ulotki, które już zostały umieszczone na szkolnych gazetkach i są prezentowane na zajęciach dydaktycznych.

Logo

Druga część wycieczki rozpoczęła się o godz. 14, wyruszyliśmy do miasta rodzinnego Naszego Patrona Szkoły. Zebraliśmy się obok kościoła przy pomniku Jana Pawła II. Potem była modlitwa w kościele – chwila skupienia a później zwiedzanie miasta. Kolejny etap wycieczki to Kalwaria Zebrzydowska i sanktuarium do którego często pielgrzymował Jan Paweł II. Zwiedzaliśmy bazylikę i dom pielgrzyma. Po krótkim odpoczynku nasz autokar ruszył w drogę powrotną do Dębicy.

Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor, dzielili się spostrzeżeniami, wrażeniami z całego dnia. Była to bardzo udana kolejna wycieczka na Targi „Energetab”.


Zespół Przedmiotowy
Elektryków

Galeria


WRÓĆ
ORGANIZACJE SZKOLNE
AGENDY SZKOLNE
LOSOWE ZDJĘCIE

ZdjęcieLINKI

Starostwo Powiatowe

PCEN

OKE

MEN

KO

Moodle System
Polski/Polish
Angielski/English
Niemiecki/Deutsch
page rank