logo UM logo Szansa
kółko fotograficzno - fizyczne

Od marca bieżącego roku w naszej szkole działa kółko fotograficzno - fizyczne. Na zajęciach zajmowaliśmy się ciekawymi zjawiskami fizycznymi, poprzez eksperymenty pokazywaliśmy i wyjaśnialiśmy je. Oprócz tego rozwijaliśmy umiejętności fotograficzne, prezentowaliśmy swoje prace oraz dyskutowaliśmy na tematy związane z fotografią. Byliśmy również w plenerze po Dębicy. Naszym pomysłem było przedstawienie Dębicy w czerni i bieli, aby pokazać ją w innej, ciekawszej i mniej oczywistej perspektywie. Rezultaty naszej pracy można obejrzeć na przedstawionej przez nas w holu szkoły wystawie pt. „Dębica- inne spojrzenie”.

Nasze działania nie byłyby możliwe, gdyby nie starania Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych Nr1 w Dębicy „SZANSA”, które otrzymało dofinansowanie poprzez udział w konkursie dla organizacji pozarządowych ogłoszony przez Urząd Miejski w Dębicy. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w szkole oraz galerii internetowej zamieszczonej poniżej.

Autorami zdjęć są uczniowie klasy I N: Klaudia Jedynak, Aneta Łączak, Justyna Pociask, Joanna Szlachetka i Szymon Szpunar.

Opiekun kółka Katarzyna Madej

kółko fotograficzno - fizyczne