RUFUS FIRMĄ PATRONACKĄ KLAS OPERATORA OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH I TECHNIKA MECHATRONIKA

Od 1 marca 2012 roku grupa uczniów klasy 3t operator obrabiarek skrawających: rozpoczęła miesięczne szkolenia w ramach praktycznej nauki zawodu na terenie Zakładów Mechanicznych „ Rufus ” Grzegorz Wilk i Wspólnicy Sp.j

Uczniowie w czasie szkolenia zapoznają się z zasadami funkcjonowania zakładu , będą uczestniczyć bezpośrednio w procesie produkcyjnym .Zapoznają się z nowoczesnymi maszynami i urządzeniami wykorzystywanymi podczas produkcji. Będą mieli możliwość śledzenia danego wyrobu od projektu do końcowej fazy produkcji. W przyszłości najlepsi z uczniów mogą zostać pracownikami firmy.
Uczniowie klasy 3t to :
1 Cielak Piotr
2 Kielur Krzysztof
3 Nykiel Konrad
4 Rado Kacper
5 Sokół Patryk
6 Szajdek Jakub
7 Wojtaszek Mateusz

Opiekunami uczniów z ramienia Szkoły są nauczyciele: mgr.inż. Krzysztof Wójcik , mg. Jerzy Szreder pan Florian Skóra. Opiekunem ze strony firmy jest pan Roman Barnaś. Szkolenie jest możliwe dzięki umowie która została zawarta między Zespołem Szkół Zawodowych Nr1 im Jana Pawła II a firmą Rufus w dniu 1 września 2011 roku.

Tekst: Paweł Miłosz

Rufus