8 wspaniałych 2012

NASI „WSPANIALI”

We wtorek 17 kwietnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy odbyła się uroczystość podsumowania Powiatowego Etapu XVIII Ogólnopolskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych W gronie wolontariuszy zgłoszonych do tegorocznej edycji nie zabrakło naszych uczniów. Byli nimi Jacek Małozięć i Rafał Myszkowski. Uczeń Jacek Małozięć został laureatem i trafił do grona „OŚMIU WSPANIAŁYCH” . Jacek został również zaproszony, wraz z pozostałymi laureatami, na podsumowanie konkursu w gronie młodzieży z całej Polski, które odbędzie się w czerwcu w Białymstoku .

Na uroczystości oprócz wolontariuszy zaproszeni byli również ich rodzice, którzy zostali symbolicznie uhonorowani za trud wychowania i kształtowanie postawy godnej naśladowania.

Tekst i zdjęcia: Koordynator Szkolnego Wolontariatu
Przybysz Wiesław