INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


Targi Pracy w Naszej szkole

Targi Pracy 2017

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy, Starostwo Powiatowe w Dębicy, Urząd Miejski w Dębicy, Urząd Gminy Dębica, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie oraz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zapraszają do udziału w TARGACH PRACY DĘBICA 2017, które odbędą się w dniu 5 kwietnia 2017 r. (środa) w godz. 10.00 – 13.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej 78.

Organizatorzy Targów Pracy, które przygotowywane są w Dębicy już po raz kolejny pragną ofertą targów zainteresować Pracodawców i sprawić, aby były one okazją do zaprezentowania swojej firmy, aktualnych ofert pracy oraz znalezienia odpowiednich pracowników, dzięki bezpośredniemu kontaktowi z osobami zainteresowanymi podjęciem zatrudnienia.

Targi Pracy w zamyśle organizatorów mają być szansą dla osób bezrobotnych na znalezienie zatrudnienia w kraju lub za granicą, możliwością podniesienia lub zmiany kwalifikacji, nabycia kompetencji w zakresie kontaktów interpersonalnych bądź też zainspirowania do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Targi Pracy to także bezpłatne informacje i porady udzielane m. in. przez Państwową Inspekcję Pracy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych i doradców EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Zapraszamy do udziału w Targach Pracy Dębica 2017

Wstecz