INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy-rocznica
 
I rocznica nadania imienia Jana Pawła II
Zespołowi Szkół Zawodowych nr 1 w DębicyW dniach 28-30 marca 2007r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkolnych rekolekcjach wielkopostnych. Tegoroczne rozważania rekolekcyjne prowadził ks. Artur Ważny, diecezjalny duszpasterz młodzieży, uczestnik wielu spotkań z młodymi (m.in. na polu woodstockowym w ramach ekipy ewangelizacyjnej Przystanek Jezus).

30 marca obchodziliśmy także I rocznicę nadania imienia Jana Pawła II Zespołowi Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy. Podczas Mszy św. na zakończenie rekolekcji dziękowaliśmy Panu Bogu za Osobę i dzieło Jana Pawła II, i za Jego miłość do młodych.
Montaż słowno-muzyczny po zakończeniu Mszy św. przedstawił rozważania na temat szczęścia w refleksji filozoficznej oraz w nauczaniu Jana Pawła II oraz przypomniał (z nagrań archiwalnych) słowa Ojca Świętego kierowane do młodych na spotkaniach z nimi.
Pieśń "Abba Ojcze" zakończyła nasze zgromadzenie, po czym - za Sztandarem Szkoły - przeszliśmy do szkoły, by złożyć kwiaty przy popiersiu Jana Pawła II.tekst: A. Nowak
foto: R. BieszczadWRÓĆ