Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Pielgrzymka na Jasną Górę maturzystów z ZSZ Nr 1 im Jana Pawła II w Dębicy

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Klasy maturalne 10 kwietnia 2024 roku  uczestniczyły w pielgrzymce na Jasną Górę.

czestochowa 1

Podczas  mszy świętej koncelebrowanej pod przewodnictwem księdza Adama Chmiela zgromadzeni na Jasnej Górze uczniowie, kapłani, nauczyciele i rodzice modlili się w intencji Ojca Świętego Franciszka, zbliżających się egzaminów maturalnych, swoich rodzin oraz prosili o wstawiennictwo maryjne w trudnym zadaniu wychowania młodego pokolenia na odpowiedzialnych Polaków.

czestochowa 2

czestochowa 3

czestochowa 4

W kaplicy Św. Józefa młodzież obejrzała film "Opiekun" , opowiadający o losach ludzi w których życie wkroczył św. Józef.

W drodze powrotnej odwiedziliśmy Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie- Patrona Szkoły.

Modląc się na Jasnej Górze  i w Krakowie czuliśmy się wspólnotą dającą siłę potrzebną do pokonywania codziennych trudności. Dzięki temu spotkaniu nasz Patron jest obecny nie tylko w nazwie szkoły, ale także w naszym życiu i działaniach.  Pielgrzymka stanowiła z jednej strony sposobność do podziękowania Królowej Polski i Janowi Pawłowi II za pomoc w realizacji planów i wskazywaniu właściwych dróg podczas trudnych wyborów, a z drugiej do wyrażenia próśb o Jej wstawiennictwo i stałą obecność w naszym życiu.

Opiekunowie: ks. A. Chmiel, A. Kędzior, Z. Kuczek, H. Nowak.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,