Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Sport, historia i pamięć o Bohaterach - Bieg Tropem Wilczym 2024

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

7 marca 2024 r. uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy po raz trzeci wzięli udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Niezłomnych, oddając hołd żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963.

bieg medal

biegi 1

biegi 2

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Panią Magdalenę Lenczowską  przy współpracy z Fundacją Tropem Wilczym.

Zawodnicy mieli do pokonania honorowy dystans 1963 m, upamiętniający rok śmierci Józefa Franczaka ”Lalka”.

biegi 3

biegi 4

Po wspólnym biegu pamięci, chętni uczniowie stanęli dodatkowo do rywalizacji  na 800 m.

Oto lista zwycięzców:

1. Mikołaj Wójtowicz 1Me
  2. Oskar Augustyn 3B
  3. Igor Warchoł 4E
  4. Nikodem Świstara 1G
  5. Jakub Rybski 2SA
  6. Piotr Jeleń 3A
  7. Arkadiusz Erazmus 5B
  8. Oskar Popiela 3B
  9. Konrad Wojtaszek 4A

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.

biegi 5

biegi 6

pudelko na stole

pudelko

kalendarz m

tropem wilczym pudelko

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,