Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Oferta kierunków kształcenia na rok szkolny 2022 – 2023 w Branżowej Szkole I Stopnia nr 1 w Dębicy

• automatyk
  • blacharz
  • elektromechanik
  • fleksodrukarz
  • fryzjer
  • krawiec
  • kucharz
  • magazynier logistyk
  • mechatronik
  • offsetodrukarz
  • operator obrabiarek
  • operator robót drogowych
  • ślusarz

INFORMACJE O  BRANŻOWEJ SZKOLE

Szkoły branżowe są 2-stopniowe.

W branżowej szkole I stopnia kształcenie realizowane jest w zakresie jednej kwalifikacji. Po jej ukończeniu i zdaniu egzaminu absolwent uzyskuje dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, a także otrzymuje wykształcenie zasadnicze branżowe.

Od 1 września 2020 r. absolwent branżowej szkoły I stopnia może kontynuować naukę w branżowej szkole II stopnia. Po ukończeniu szkoły i po zdaniu egzaminu z zakresu drugiej kwalifikacji, absolwent uzyskuje wykształcenie średnie branżowe oraz dyplom technika, a po przystąpieniu do matury i uzyskaniu świadectwa dojrzałości może kontynuować naukę na studiach wyższych.

Szkoła Branżowa I stopnia w Dębicy jest placówką oświatową, której nadrzędnym celem jest umożliwienie młodzieży solidne przygotowanie do wykonywania określonego zawodu.

Edukacja realizowana jest w klasach tzw.jednozawodowych lub wielozawodowych, integrujących uczniów różnych zawodów. Nauka w tego typu klasach odbywa się na dwóch płaszczyznach: ogólnej i zawodowej.

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.