Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Powiatowe Podsumowanie Osiągnięć Edukacyjnych w roku szkolnym 2023/2024
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

e-Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

Dziś w naszej szkole odbyło się Powiatowe Podsumowanie Osiągnięć Edukacyjnych.

edukacja podsumowanieGościliśmy władze powiatowe, dyrektorów i nauczycieli szkół prowadzonych przez Powiat Dębicki oraz uczniów i rodziców. Podczas tej uroczystości nagrodzono 20 najbardziej zasłużonych uczniów, którzy odnieśli sukcesy w różnych konkursach i olimpiadach oraz zawodach sportowych.
Z naszej szkoły nagrodzeni zostali: Jakub Sikora z kl. 2PG oraz Kamila Zarzycka z kl. 3Dp.
Nagrody odebrali również nauczyciele odchodzący w tym roku na emeryturę. Z naszej szkoły byli to: Pani Anna Nylec i Pan Romuald Ziobro.
Gratulacje nauczycielom i młodzieży składali starosta Piotr Chęciek, wicestarosta Ewelina Kuś, Michał Maziarka - Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego oraz radny Grzegorz Stec- przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki.
Podczas uroczystości można było zobaczyć uczniów klas Technik Stylista, którzy w pokazie mody zaprezentowali kreacje nagrodzone w licznych konkursach. Zaśpiewała również nasza solistka Kasia Czerwiec wraz ze szkolnym zespołem.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

 

Zobacz więcej
fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.