Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - MŁODZIEŻOWA INICJATYWA PROSPOŁECZNA W DĘBICY

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

Ochotniczy Hufiec Pracy w Dębicy,w ramach działań aktywizacyjnych – angażujących uczestników OHP do udziału w

przedsięwzięciach prospołecznych, nawiązał współpracę z Centrum Integracji Społecznejw Dębicy oraz Zespołem Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy.Dębicki CIS w ramach reintegracji zawodowej i społecznej, realizuje m.in. zadania powierzone przez Gminę Miasto Dębica. Wśród nich jest bieżące utrzymanie porządku i czystości na przystankach miejskich. Wpisując się w  te działania, w dniu 23.09.2020 młodzież za zgodą Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 1 w Dębicy wzięła udział w akcji mycia i sprzątania przystanków Miejskiej Komunikacji Samochodowej.

Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy dziękuje chętnym uczniom za wzięcie udziału w przedsięwzięciu, którego celem było umycie i posprzątanie przystanku przy ul. Rzeszowskiej obok naszej szkoły.

akcja mlodziezowa

Przeprowadzone przedsięwzięcie przyczyniło się do bezinteresownego zaangażowania młodzieży na rzecz dobra wspólnego. Zwiększyła się estetyka miasta, a zwłaszcza teren przyległy do " Mechanika" w Dębicy.

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,