13 października w naszej szkole odbyła się akademia związana z Dniem Edukacji Narodowej połączona z Dniem Patrona Szkoły.

Podczas tej uroczystości gościliśmy przedstawicieli Rady Rodziców. Pani Dyrektor Bożena Zielińska złożyła życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Do życzeń dołączyli Przewodniczący Rady Rodziców Pan Tomasz Domaradzki oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Oskar Popiela.

Ważnym punktem tej uroczystości było ślubowanie uczniów klas pierwszych.
Podczas akademii Pani Dyrektor Bożena Zielińska nagrodziła nauczycieli za szczególne osiągnięcia w sferze dydaktycznej i wychowawczej.
Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 3Bp oraz Szkolny Zespół Muzyczny.
Po uroczystości pierwszoklasiści z wychowawcami zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.




