Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Akcja Sprzątanie Świata 2023
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

e-Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

18 września 2023 r. po raz kolejny nasza szkoła brała udział w 30. Akcji Sprzątania Świata "Sprzątanie świata łączy ludzi".

plakt SPRZATANIE SWIATA 2023

Uczniowie klas: 3D, 2SA i 1P technikum wraz z nauczycielami p. Mariuszem Kanią, Wojciechem Maruszakiem i Markiem Zychem posprzątali tereny zielone wokół naszej szkoły. Koordynatorem akcji była Małgorzata Parys.

sprzatanie 1800

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.