Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - WYCIECZKA MŁODZIEŻY W BIESZCZADY

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

W dniach 1 – 2 czerwca 2023 roku młodzież z klasy 2A, 2B oraz z Zespołu Muzycznego, Samorządu Uczniowskiego, Pocztu Sztandarowego i Strzelców uczestniczyła w wycieczce integracyjno – krajoznawczej w ramach Dnia Dziecka w przepięknych Bieszczadach.

g 20230601 161949

Wyjazdowe obchody Dnia Dziecka – nasza młodzież rozpoczęła w Ośrodku „Uroczysko” w Zwierzyniu nad Sanem nieopodal Jeziora Myczkowskiego i Uherców Mineralnych. Jeszcze tego samego dnia młodzież udała się na pieszą  wędrówkę na przepiękną Połoninę Wetlinską
a odpoczynek przy „Chatce Puchatka” i podziwianie z stamtąd widoków na rozciągające się rozległe połacie Bieszczad wzbudził u uczniów zachwyt i ogromne wrażenia krajoznawcze, tym bardziej, że spora liczba uczniów pierwszy raz była na Połoninie Wetińskiej.

g 20230602 154322

Na drugi dzień wycieczki opiekunowie przygotowali dla młodzieży nie mniej atrakcji. Również ten dzień był bogaty w piękne krajobrazy i historyczne miejsca. Uczniowie zwiedzali m.in. najwyższą w Polsce zaporą wodną na Jeziorze Solińskim, której betonowa konstrukcja  o wysokości 82 m, długości 664 m i ważąca 2 mln ton spiętrza wody Sanu i Solinki oraz Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku – pierwsze i największe pod względem liczby zgromadzonych obiektów muzeum etnograficzne w Polsce założone po drugiej wojnie światowej. Muzeum to położone jest na terenie Białej Góry, części dzielnicy Wójtostwo na prawym brzegu Sanu, u podnóża Białej Góry w paśmie Gór Sanocko-Turczańskich.

g IMG 0830

Uczniowie podczas pobytu w Ośrodku „Uroczysko” integrowali się z młodzieżą, która również tam spędzała czas na wycieczce, m.in. z Liceum w Warszawie, gdzie wspólnie organizowali czas wolny, grali w gry zespołowe i wspólnie śpiewali do akompaniamentu zawsze niezawodnego naszego zespołu muzycznego.

organizatorzy i opiekunowie:

Marcin Słota

Zenon Kuczek

Wiesław Przybysz

Radosław Maksoń

fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,