Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

Plan

plan_lekcji

logo dokumenty szkoły

samorzad-uczniowski

logo-projekty

witaj szkolo 709
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. Jana Pawła II w Dębicy
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się dnia 1 września 2020r. (we wtorek) o godzinie 10.00 TYLKO DLA KLAS PIERWSZYCH na stadionie szkolnym.

Rozpoczęcie roku szkolnego klas pierwszych poprzedzi Msza św. w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego o godzinie 9.00. Na Msze św. zapraszamy nauczycieli, rodziców i chętnych uczniów.

Zasady ogólne:

Na rozpoczęcie roku szkolnego może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Nie może przyjść osoba, która przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

Ze względu na sytuacje w rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021 wchodząc na teren szkoły/ obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką lub przyłbicą, dlatego prosimy, aby uczeń przychodząc do szkoły był zaopatrzony w środki osłony twarzy (maseczka). Po wejściu do szkoły trzeba zdezynfekować ręce. Należy zachowywać odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 m) od innych osób.

W trakcie spotkania z wychowawcami uczniowie uzyskają wszystkie ważne informacje dotyczące organizacji nauki, planu lekcji oraz wytycznych epidemiologicznych.

Uczniowie klas pierwszych, którzy będą uczestniczyć w rozpoczęciu roku szkolnego na stadionie szkolnym są zobowiązani do zachowania odpowiedniego odstępu co najmniej 1,5 m od innych osób. Po rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie do odpowiednich sal przechodzą pod opieką wychowawcy.

Harmonogram:

klasa sala wychowawca wejście do szkoły
1 A 226 p. Katarzyna Madej główne wejście
1 B 230 p. Barbara Stawarz - Schab główne wejście
1 C 126 p. Radosław Maksoń główne wejście
1 D 111 p. Bernadeta Zalewska główne wejście
1 E 311 p. Barbara Porzuczek główne wejście
1 w 115 p. Tadeusz Ciak główne wejście

Pozostali uczniowie rozpoczynają naukę w szkole od środy. Plan lekcji zostanie im wysłany przez wychowawców poprzez dziennik elektroniczny. Uczniów klas II, III i IV prosimy o przestrzeganie wytycznych sanepidu, tj. do szkoły może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Nie może przyjść osoba, która przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych. Wchodząc na teren szkoły/ obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką lub przyłbicą. Uczeń przychodząc do szkoły powinien być zaopatrzony w środki osłony twarzy (maseczka). Po wejściu do szkoły trzeba zdezynfekować ręce. Należy zachowywać odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 m) od innych osób.

Uczniowie klas II, III i IV wchodzą do szkoły według harmonogramu wejść

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,